Dekada Nysa – sklepy w galerii handlowej

Redakcja

26 listopada, 2023
Zlokalizowana w samym sercu Nysy przy ulicy Wolności 2, Galeria Handlowa „Dekada Nysa” jest miejscem, gdzie zakupy stają się komfortowe i efektywne. Galeria czynna jest od poniedziałku do soboty w godzinach 9:00 – 21:00, a niedziele handlowe oferują zakupy w godzinach 10:00 – 18:00. Poniżej przedstawiamy krótką listę sklepów, które znajdują się w tym miejscu. Na parterze galerii znajduje się wiele sklepów oferujących różnego rodzaju produkty i usługi. Są tu sklepy odzieżowe, takie jak 4F, Big Star, Diverse, Kubenz, Monnari, Reserved, Vistula, Wólczanka; salony jubilerskie Apart, Yes i W.Kruk; sklepy z obuwiem CCC i Ryłko, oraz sklep z bielizną Triumph. Dla tych, którzy poszukują kosmetyków, dostępne są sklepy Douglas i Rossmann, a także sklep z naturalnymi kosmetykami Ziaja. Zainteresowanie znajdą również klienci poszukujący elektroniki – w galerii znajduje się sklep RTV Euro AGD. Galeria oferuje również szereg usług. Znajdują się tu kwiaciarnia, salon optyczny Vision Express, salon E-smoking World oraz punkt IQOS. Istnieje również możliwość skorzystania z usług bankowych i telekomunikacyjnych w placówkach mBank, Orange, Play, Plus i Polsat Box oraz T-Mobile. Na parterze znajduje się również supermarket Carrefour Market, piekarnia Machela i lodziarnia Grycan. Sklep Tabak oferuje szeroką gamę wyrobów tytoniowych.
Na pierwszym piętrze galerii „Dekada Nysa” znajdują się dodatkowe sklepy. Można tu znaleźć sklepy odzieżowe, takie jak 50 style, Cropp, House, Sinsay, Top Secret, a także sklep z odzieżą sportową Martes Sport. Dla dzieci przygotowano sklep Smyk oraz salę zabaw Mini Kids Play. Sklepy Dealz i TEDi oferują różnorodne artykuły gospodarstwa domowego, natomiast Home&You i Tescoma to sklepy oferujące wyposażenie domu. Na pierwszym piętrze znajdują się lokale gastronomiczne. Można tu znaleźć American Donuts, Pan Buła, Pizza Corner, Sushi Dla Mnie i Belfer. Jest także miejsce do pracy i relaksu – kawiarnia John Coffee. Dodatkowo, dla osób szukających taniej odzieży dostępny jest sklep HalfPrice.
„Dekada Nysa” to więcej niż miejsce zakupów – to przestrzeń, która służy mieszkańcom i turystom, oferując im różnorodne usługi i produkty w jednym miejscu. To miejsce, które jest integralną częścią życia mieszkańców Nysy.

Polecane: